Bočnicové profily pro nákladní vozidla

Přejete si navýšit přepravní kapacitu sklápěčů? Přejete si železné bočnice pro valníky? Hledáte přídavné horní nástavky na sklápěče? Potřebujete zcela nové bočnice? Vyberte si z naší široké nabídky bočnicových profilů.

Velké množství rozměrů a tvarování.

Vysoce odolné i lehké profily.

Zkrácení profilů na míru.

Dodání po celé ČR.

Bočnicové profily - HSPPartners
 

Bočnicové profily pro sklápěče a valníky

Poskytujeme prodej bočnicových profilů pro nákladní automobily, přívěsy, valníky, sklápěče a zemědělské sklápěče. V našem sortimentu naleznete ocelové bočnicové profily, které vynikají vysokou pevností a odolností. Nabízíme jak lehké bočnicové profily pro užitková vozidla, tak i vysoce odolné profily pro stavební sklápěče, jenž snesou extrémní zatížení.

Nejprodávanější profily:

Veškeré profily jsou vyráběny válcováním za studena. Z materiálů nabízíme standardní ocel, otěruvzdornou ocel a neprůstřelnou ocel.

Provedení a rozměry bočnicových profilů

Náš sortiment zahrnuje boční, přední a zadní profily, krycí profily i horní nástavky. Bočnicové profily dodáváme v široké škále rozměrů. Základní síla profilů je od 1,5 mm do 4 mm. Výška bočnicových profilů činí od 300 mm do 1 000 m. Variabilní je také délka s rozměry 2,5 m, 5m a 6 m. Na tuhost profilů má vliv nejen jejich síla ale také tvarování. Bočnice proto nabízíme v několika tvarových profilech.

„Vyber si správný bočnicový profil. Prohlédni si naši nabídku!“

Zkrácení bočnicových profilů na míru

Nevyhovuje vám délka bočnicového profilu? Na přání délku zkrátíme podle vašich požadavků. Vyberte si ocelové bočnicové profily pro užitková vozidla i nákladní automobily, kontaktujte HSP Partners Krnov. Bočnicové profily dodáváme po celé České republice.

„Nevíš si rady s výběrem profilu? HSP Partners ti poradí!“